Doublelift TSM’e geri dönüyor

Kuzey Amerika Ligi LCS takımlarından Team Solo Mid (TSM) eski nişancısı Yiliang ‘Peter’ ”Doublelift” Peng ile yeniden birlikte çalışacak.

Uluslararası anlamda oldukça popüler olan ekip Doublelift’i içerik üreticisi olarak bünyesine kattığını sosyal medya hesaplarından açıkladı. Doublelift, geçtiğimiz Kasım ayında emekliliğe ayrıldığını açıklamış ve yayıncılığa başlayarak kendi kariyerinde yeni bir sayfa açmıştı.

Doublelift’in kariyerinde uluslararası anlamda başarı çok fazla olmasa da yerel olarak bölgesinin en başarılı oyuncularından biri olduğunu söylemek gayet mümkün. Tecrübeli oyuncu, kariyerinde daha önce TSM’in yanı sıra Counter Logic Gaming (CLG) ve Team Liquid (TL) formaları da giydi ve forma giydiği takımlarla 9 şampiyonluğu ve çeşitli farklı başarıları da elde etmeyi başardı. CLG ile birlikte 2015 Yaz Mevsimi şampiyonluğu, Team Liquid ile arka arkaya 4 şampiyonluk ( 2018 Kış-Yaz Mevsimleri,2019 Kış-Yaz Mevsimleri) ve TSM ile 3 şampiyonluğu (2016-2017-2020 Yaz Mevsimleri) olan Doublelift’in kariyerinde 2018 Yaz Mevsimi En Değerli Oyuncusu (MVP), 2019 Kış Mevsimi Finalin En Değerli Oyuncusu (Finals MVP) ödülleri, 5 kez LCS All-Star ve 5 kez de LCS Mevsimin En İyi Beşlisi (All-Pro 1st Team) seçimleri bulunuyor. Deneyimli nişancı,ayrıca 2019’da büyük bir sürprize imza atıp MSI 2019’da önceki senenin Dünya Şampiyonu Invictus Gaming’i yenerek finale yükselmeyi başarmış ve finalde G2 Esports ile karşılaşmıştı. Doublelift’in aynı zamanda 2015’ten 2020’ye kadar (2020 de dahil) bütün Dünya Şampiyonaları’na katıldığını ve 2018-2019 MSI’larına da katıldığını hatırlatalım.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post

CNED MVP!!!

Next Post

VCT Masters Türkiye Başlıyor!

Related Posts