Riot’dan yeni kostüm serisi ve etkinlik geliyor: UZAYIN RİTMİ

League of Legends’a önümüzdeki haftalarda gelecek yeni kostüm serisi belli oldu. Yeni seri Uzayın Ritmi (Space Groove) adıyla çıkacak. Bu seri Riot’un 1 Nisan’a özel tasarladığı serilerden biri olacak. Serinin hem teması hem de renkleriyle ilgi çekmesi bekleniyor.

Kostümlerin nasıl gözükeceğine aşağıdaki videodan bakabilirsiniz.

Kostümler sırasıyla;

Uzayın Ritmi Nunu & Willump ;

Uzayın Ritmi Nasus ;

Uzayın Ritmi Rumble ;

Uzayın Ritmi Lux ;

Uzayın Ritmi Samira ;

Uzayın Ritmi Blitzcrank ( Efsanevi Kostüm-1820 RP ) ;

Uzayın Ritmi Lulu ;

Uzayın Ritmi Lulu Prestij Serisi (Sadece 100 Prestij Puanı veya etkinlik sembolleriyle alınabilir) ;

İLGİNÇ BİLGİLER

  • Bu seriyle beraber Lux 14.kostümüne sahip olurken en fazla kostüm sayısında da Miss Fortune ve Alistar’ı yakaladı. Kostüm sayısı hakkında çok fazla şaka yollu şikayete sahip olan Işık Leydisi, en son Mart 2020’de tıpkı kendisinden önce gelen Leona (Kara Güneş-Kara Ay) ve sonrasında gelen Soraka (Şafağın Asası-Gecenin Asası) gibi iki efsanevi kostüm (Kozmik-Kozmik Karanlık) birden almıştı.
  • 2020 yılında yeni kostüm almayan Blitzcrank de yaklaşık 1.5 yıldan sonra yeni bir kostüm aldı ve böylelikle ilk efsanevi kostümünü de edinmiş oldu. Büyük Buharlı Golem’in en son çıkan kostümü Ekim 2019’da şu an satın alınamayan Cadı Kazanı adlı kostümüydü.
  • Lulu 2018’den sonra ilk kez yeni bir kostüm aldı ve ilk kez Prestij Serisi kostüme sahip oldu. Peri Sihirbaz, en son Yıldız Muhafızı serisinin varyantı olan ve Kasım 2018’de çıkan Pijamalı Muhafız serisinde yer almıştı.
  • Samira çıkış kostümünden (Zihin Harekatçısı) 6 ay sonra ilk yeni kostümünü aldı.
  • Nunu & Willump da tıpkı Blitzcrank gibi 2020’yi boş geçmişti. Şubat 2019’da çıkan son kostümünden sonra (Origami) bu ikili de Riot’tan kostüm almayı başardı.
  • Nasus 5 ay önce aldığı Savaş Makinesi kostümünden sonra yeni bir kostüme daha kavuştu.
  • Rumble neredeyse 3 sene sonra yeni bir kostüm aldı. Şampiyonun aldığı en son kostüm Nisan 2018’de Çöl Baronu adlı kostümüydü.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post

VFŞL’de 8.hafta tamamlandı

Next Post

Galakticos’ta ayrılık

Related Posts