RIOT PLS LOL PLS OLDU

Riot Games, artık neredeyse her türden oyun üretmeye başladığı için Riot Pls’i LoL Pls olarak değiştirmeye, bu sayede her oyuna eşit şekilde zaman ayırmaya karar verdiğini açıkladı.

LoL Pls’in bu bölümünde ilk olarak bizi League of Legends’in baş yapımcısı olan Jess karşılıyor ve oyunun durumundan pek memnun olmadıklarından bahsederek sözü oyun direktörü Andrei’ye veriyor. Andrei başta can çalma ve çok fazla tanklık içeren eşyalar olmak üzere (Kaniçen, Günateşi Pelerini vs..) bu eşyalarda düzenlemeye gidileceğini, çok kullanılmayan eşyaları kullanılabilir hale getireceklerini ve yeni efsanevi eşyalar getireceklerini açıkladı.

İHTİŞAMLI EŞYALAR

Öncelikli hedefleri bir İhtişamlı eşyanın bir şampiyona %75 den fazla alınmamasını sağlamak, yani o şampiyon için vazgeçilmez olmasını engellemek. Nişancılarda ihtişamlı eşyaların yeterli olduğunu düşünen Riot Games, büyücülerin ihtişamlı eşyaları üzerinde çalışmaları gerektiğini düşündüklerini söyledi.

ANLIK HASAR

Eşya değişikliğinin gelmesiyle beraber anlık hasarın çok arttığını düşünüp Drakhtarr, Lich Boğan ve Luden’de ayarlamaya gittiklerini ama yine de anlık hasarın hala olduğunu ama daha makul seviyede olduğunu söyleyen Riot Games yine de anlık hasar üzerinde daha fazla çalışma yapacaklarını ve bir gözlerinin hala anlık hasarın üzerinde olduğunu açıkladı.

Ayrıca can çalmanın kartopu etkisini yakalamakta önemli bir rolü olduğunu düşünen Riot iyileştirme etkilerinin azaltıp ağır yara etkilerini düzenleyeceğini açıkladı.

ROLLER

Bütün rollerin eşit derecede önemli olmasını isteyen Riot geçtiğimiz günlerde alt koridorun erken dönemini daha önemli kılıp ormancıların üst düzeydeki oyun etkisini azalttı.

İSTEMCİ

İstemcinin 2020 ye kıyasla daha da hızlandırdıklarını istemci içinde gezinmelerin daha kolay ve hızlı olduğunu söyleyen Riot aradaki bu farkı kesinlikle hissedeceğimizi söyledi.

EĞER VİDEO HALİNİ İZLEMEK İSTERSENİZ AŞAĞIDAKİ VİDEODAN İZLEYEBİLİRSİNİZ

KAYNAK RIOT GAMES YOUTUBE : https://www.youtube.com/watch?v=BMDumPbV5Vo

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post

VCT Masters Türkiye Başlıyor!

Next Post

Akademi Ligi’nde 8.hafta tamamlandı

Related Posts